Otomasyon Teknolojisi

Otomasyon Teknolojisi

OTOMASYON TEKNOLOJİSİ
WAGO'nun otomasyon teknolojisi çok yönlüdür, açık standartlar sunar, üretim süreçlerinizi ve yapı uygulamalarınızı basitleştirir ve herkesi kapsayan ürün seçenekleri sunar. Anahtarlar ve sensör / aktüatör kutularına kadar, fieldbus'dan bağımsız I / O sistemleri ile yazılım, HMI cihazları ve kontrol teknolojisinden çözümler bulun.
Planlamada esneklik ve özgürlük, dağıtılmış otomasyon için kullanılan modüler ve fieldbus'dan bağımsız aygıtların en büyük avantajlarıdır. 1995 yılında WAGO otomasyon sektörüne, yapı bloğu prensibini baz alan belirli bir uygulamaya uymak için fieldbus düğümlerinin hassas bir şekilde eşleştiği fieldbus sistemini tanıtarak çığır açtı. O günden bu yana modern kontrol teknolojisi ve ekranlarla bu sistemi daha da genişletmeye ve geliştirmeye devam ediyoruz.

WAGO Otomasyon Teknolojisi ile avantajlarınız:

En popüler fieldbus'lar ve ETHERNET standartlarının desteğiyle kontrolörden sensörler ve aktüatörlere entegre iletişim
Modüler konseptler ve oturmuş standartların uygulanması sayesinde hızlı başlangıç süreleri
Uluslararası onaylar sayesinde en zorlu çalışma şartları altında bile dünya çapında kullanma garantisi
Sağlam, bakım gerektirmez, güvenli ve güvenilir
20 yılı aşkın otomasyon deneyimi
Üstün servis ve destek


Dokunmatik Panel ve Ekranlar
Makineleri ve sistemleri güvenli ve pratik bir şekilde kullanmak için tasarım ve teknoloji: WAGO'nun HMI panelleri HTML5'i anlar ve CODESYS'de programlanabilir.


Kontrolörler
Büyük ya da küçük her türlü kontrol görevi uygun maliyetli olmalıdır. WAGO, her görev ve gereklilik için doğru kontrolöresahiptir.


Endüstriyel Switchler
Aynı zamanda ekonomik yedekli, kararlı ağ çözümleri: WAGO switch'lerle makineleriniz ve sistemleriniz için güvenilir veri dağıtıcıları hazır.


I/O Sistemleri
Kumanda panolarının içinde veya dışında, WAGO'nun I/O sistemleri tam da ihtiyacınız olan yerde otomasyon sağlar – zorlu koşullar altında bile.


Sensör ve Aktuatör Kutuları
Gerçekten tak ve kullan: IP67 koruma standardına uygun komple kapalı gövde. WAGO'nun IP67 sensör/aktüatör kutuları ekonomiktir ve kumanda panolarının dışında da çalışır.