Elektriksel Bağlantı Teknolojileri

Elektriksel Bağlantı Teknolojileri

Elektrik Bağlantıları
Basit, güvenli, bakım gerektirmez: DIN raylar, devre kartları veya buatlar için ya da kablo kanallarında veya kumanda panolarında tak-çıkar konektörler olarak kusursuz – WAGO her uygulama için doğru elektrik bağlantı çözümleri sunar.

Tüm elektrik bağlantı çözümlerimiz şu özellikleriyle öne çıkar:

Zaman tasarrufu
Bakım gerektirmez
Her türlü iletken tipi için uygun
Tüm uygulamalar için güvenilirlik
Uzun süreli kontak kalitesi – teknisyen becerilerinden bağımsız


Tak-Çıkar Konnektörler
PCB'lerde, kumanda panolarında veya aydınlatma bağlantısı için: WAGO'nun tak-çıkar konektörleri zorluklarınızın üstesinden gelmeniz için hızlı, kolay ve sağlam bir yol sağlar.


PCB Klemens ve Konnektörler
Her uygulama için doğru yaylı bağlantı teknolojisi: WAGO'nun PCB klemensleri ve tak-çıkar konektörleri hızlı ve güvenli şekilde kullanılabilir.


Sahada Kablolama Klemensleri
Dünyanın her yerinde lambaları ve cihazları güvenle bağlama – WAGO'nun sahada kablolama klemensleri ile hangi uygulama olursa olsun sorun değil.


Geçiş Komponentleri
Sabit veya tak-çıkar cihaz bağlantısı, direkt iletkenli veya lehimli kontaklı: WAGO ihtiyaçlarınız için çeşitli bağlantı teknolojisi çözümleri sunar.


Ray Klemens Sistemleri
Hızlı montaj, tamamen titreşime dayanıklı ve bakım gerektirmez: WAGO'nun ray klemens sistemleri kendini kanıtlamış yaylı bağlantı teknolojisi kullanarak bakım maliyetlerini düşürür ve sistemin çalışır kalma süresini ve güvenilirliğini artırır.


Tesisat Klemensleri
Dağıtım kutularında veya buatlarda zamandan ve paradan kolayca tasarruf edin: WAGO'nun kompakt tesisat klemensleri büyük tasarruf sağlar.


Etiketleme Sistemleri
Az bakım gerektiren düzenli bir kumanda panosu: Doğru etiketleme, uzun vadede kendini amorti eder. WAGO görevleriniz için çok sayıda etiketleme çözümü sunar.