Menü
Sepetiniz

Endüstriyel Görüntü

Görüntü işleme, geleceğin en önemli ve zorlayıcı sensör teknolojilerinden biri olacaktır. Kısa bir süre öncesine kadar, görüntü sensörlerinin pratik uygulamalara entegre edilmesi zor ve yüksek maliyetli bir işlemdi. Bugün, görüntü sensörleri geniş bir endüstri ve uygulama yelpazesine uygulanabilmekte, zorlu algılama ortamlarındaki standart çözümlere göre maliyet avantajları sunmaktadır.

Barkod görüntüleyicilerden görüntü sensörleri ve uygulama gereksinimleriyle uyumlu hale getirilen sistem çözümlerine kadar cihazlar ve sistemler sunulmaktadır. Çözümün karmaşıklık düzeyi ve entegrasyon maliyeti kullanıma göre farklılık gösterir. Her bir teknoloji, mevcut uygulamaya en iyi şekilde uyum sağlayan avantajlara sahiptir.

Az sayıdaki endüstriyel görüntü sistemi tedarikçilerinden biri olarak, makine üreticilerinin geniş kapsamlı görüntü işleme gereksinimlerini karşılamanın yanı sıra tesis mühendisliğine yönelik benzersiz çözümler üretiyoruz. Serbest programlanabilen cihazlardan kullanıcıya özgü, özel tasarımlı cihazlara kadar entegre görüntü sensörü çözümleri sunuyoruz. Zorlu gereksinimlere sahip özel sistemler için bağlı şirketimiz VMT GmbH ile müşteriye özel sistem çözümleri sağlıyoruz. VMT ile ortaklığımız Pepperl+Fuchs'un akıllı kameralarla birlikte çalışan görüntü sistemlerinden eksiksiz bir sisteme kadar tam kapsamlı endüstriyel görüntü işleme sunabilmesine imkan tanıyor.

Görüntü işleme alanındaki 15 yılı aşkın deneyime sahip VMT görüntü işleme uzmanları, uygulama gereksinimleri üzerinde müşterilerimizle birlikte çalışarak, robot görüntü, 2-D ve 3-D robot kılavuz, yol düzeltme ve makine görüntüsü alanlarında anahtar teslim çözümler sunuyorlar. Monte edilen parçalarda hata önleme için çok kameralı sistemler gibi diğer görüntü sensörü prensipleri de verimliliklerini etkileyici bir şekilde kanıtlamaktadır.