Autonics 6 farklı yakınlık sensorunda 12 ürün sunmaktadır -endüktif ve kapasitif- ve Kore pazarında 10 yıldan fazladır en yüksek Pazar payına sahiptir. Aynı zamanda halen, ürün kalitesini ve algılama güvenilirliğini dünya pazarının en üst seviyesine getirmek için çabalamaktadır. Aradığınız en ucuz maliyetli ve güvenilir yakınlık sensörü ise cevap Autonics'dir.

AUTONICS Endüktif sensör çeşitleri için tıklayınız


 

Fotoelektrik algılama, herhangi bir nesnenin varlığını ya da yokluğunu algılamak için ışın kullanmaktadır. Bu teknoloji, algılanması gereken nesnelerin daha uzak mesafede olduğu ya da algılanacak maddenin metal olmadığı durumlarda indüktif sensörlerin ideal bir alternatifidir. Autonics 4-çeşit genel amaçlı fotoelektrik sensör ürünleri, optik &elektrik teknolojisi ile birlikte üstün teknolojiyle tasarlanmaktadır ve ideal işlevleri, kalitesi, uygulama esnekliği ve güvenilirliği ile çeşitli sanayi alanlarında yaygın bir şekilde tercih edilmekte fiyatlarıylada güçlü bir rekabetçi çizgidedir.

AUTONICS Fotoelektrik sensör çeşitleri için tıklayınız

 

 

Autonics encoder ürünleri harekete kontrol etmede yüksek doğruluk ve esneklik sağlamaktadır. Optik sensörlerle ilgili yüksek mekanik ve elektronik çalışma hızları, sistemi hızı ve doğruluğunu artırır, döngü zamanlarını azaltır ve üretim ortamındaki toplam etkinliğini yükseltmektedir. Autonics'in çeşitli boyut ve modeldeki enkoderleri, nesnelerin daha hassas kontrolü için, çalışma konumunun ve dönen şaftın, vb. Yüksek kalite ve doğrulukta ölçülmesine olanak tanımaktadır.

AUTONICS Encoder çeşitleri için tıklayınız

 

 

Çok çeşitli sanayilerde kullanılan sıcaklık kontrolörleri, çeşitli sanayilerde istenen sonuçları elde etmek için sıcaklığın kontrol edilmesine yönelik başlangıç niteliğindeki önemli araçlardır. Autonics'in Analog/Dijital (PID) sıcaklık kontrolörleri hızlı kurulum özelliğini taşımaktadır ve bir yandan en uygun fiyat, tasarım ve kolay kulanım sunarken bir yandan da çeşitli uygulamalarda hassas sıcaklık yönetimi ve kontrolü sağlamaktadır. Şüphesiz, bütün sıcaklık uygulamalarında başarılı bir kontrole sahip olabilmeniz için tercihiniz olacaklardır.

AUTONICS Isı Kontrol Cihazları çeşitleri için tıklayın

 

 

Autonics, dünya genelindeki en titiz standart ve oranları yakalaması için tasarlanan, üretilen ve test edilen çok çeşitli sanayi sayaç ve zamanlayıcısı sağlamaktadır. Aynı zamanda, geliştirilmiş işlevlik, esneklik ve performans sağlayan güvenilir tasarım, hızlı değiştirme, panel açısından yer tasarrufu ve çözümler getirmektedirler,

AUTONICS Sayıcı Cihazları çeşitleri için tıklayınız

 

 

Sayıcılar ve zamanlayıcılar, çeşitli sanayilerin otomasyon sürecinde yaygın bir şekilde kullanılan temel araçlardandır. Autonics, dünya genelindeki en titiz standart ve oranları yakalaması için tasarlanan, üretilen ve test edilen çok çeşitli sanayi sayıcı ve zamanlayıcısı sağlamaktadır. Aynı zamanda, geliştirilmiş işlevlik, esneklik ve performans sağlayan güvenilir tasarım, hızlı değiştirme, panel açısından yer tasarrufu ve çözümler getirmektedirler.

AUTONICS Zamanlayıc ı Cihazları çeşitleri için tıklayınız

 

 

Autonics’in geniş yelpazedeki panel ölçerleri; voltaj, akım ve frekans ve aynı zamanda çeşitli sanayi cihazlarının hız ve süresi gibi analog değişkenlerinin gösteriminde ve kontrolünde kullanılan uygun maliyetli ve yüksek performans sağlayan araçlardır. Geniş ürün yelpazemizden ihtiyacınıza uygun olanı seçebilirsiniz.

AUTONICS Panelmetreı çeşitleri için tıklayınız

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
© Copyright 2008. All Rights Reserved. MSG ELEKTRİK LTD. ŞTİ.